







Men's Tape Logo Polo Shirt White Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 343869 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Tape Logo Polo Shirt White Size S—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 343869 |























