







Men's Tape Logo Polo Shirt White Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 356412 |
$265.19
Men's Tape Logo Polo Shirt White Size S—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 356412 |























