








Men's Tape Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 361320 |
$95.20
Men's Tape Logo T-Shirt White Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 361320 |























