







Men's Taped Logo Joggers White Size XXL
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 362968 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Taped Logo Joggers White Size XXL—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 362968 |























