






Men's Technical Jersey Jacket Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | 2 small pin holes on the right arm |
| SKU | 332006 |
$278.79
Men's Technical Jersey Jacket Navy Size M—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | 2 small pin holes on the right arm |
| SKU | 332006 |























