









Men's Techno Stretch Blazer Jacket Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364706 |
$217.59
Men's Techno Stretch Blazer Jacket Navy Size S—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 364706 |























