







Men's Three Print T-Shirt Green Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 367652 |
$108.79
Men's Three Print T-Shirt Green Size M—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 367652 |























