











Men's Tib Gilet Blue Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks to the front. |
| SKU | 360659 |
$333.18
Men's Tib Gilet Blue Size 1 / S—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 57.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks to the front. |
| SKU | 360659 |























