







Men's Tib Gilet Brown Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366838 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Men's Tib Gilet Brown Size 3 / L—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366838 |























