










Men's Tib Gilet Red Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 343579 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Tib Gilet Red Size 3 / L—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 343579 |























