












Men's Tibb Gilet Blue Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Tiny hole on the front and marks to the collar. |
| SKU | 364602 |
$231.19
Men's Tibb Gilet Blue Size 2 / M—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Tiny hole on the front and marks to the collar. |
| SKU | 364602 |























