










Men's Tibb Gilet Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342231 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Tibb Gilet Navy Size 2 / M—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342231 |























