







Men's Tiger Web Collar Polo Shirt White Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345589 |
$156.39
Men's Tiger Web Collar Polo Shirt White Size S—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345589 |























