









Men's Tricolor Stripe Jacket White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | The dye has ran slightly around the colour stripes. |
| SKU | 341813 |
$115.59
Men's Tricolor Stripe Jacket White Size S—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | The dye has ran slightly around the colour stripes. |
| SKU | 341813 |























