








Men's V Neck Web Jumper Grey Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367762 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's V Neck Web Jumper Grey Size M—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367762 |























