







Men's V Neck Web T-Shirt Grey Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 349161 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's V Neck Web T-Shirt Grey Size L—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 349161 |























