












Men's Valence Down Jacket Navy Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Two holes on back of right sleeve, small repaired hole on left sleeve and tiny hole on front of right sleeve. |
| SKU | 352414 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Men's Valence Down Jacket Navy Size 6 / XXXL—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Two holes on back of right sleeve, small repaired hole on left sleeve and tiny hole on front of right sleeve. |
| SKU | 352414 |























