







Men's Victoire Wallet Blue
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 354666 |
$462.38
Men's Victoire Wallet Blue—
$462.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 354666 |























