










Men's Voiron Down Jacket Brown Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Button missing on front left pocket and there are minor stains to the item. |
| SKU | 355610 |
$176.79
Men's Voiron Down Jacket Brown Size 4 / XL—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 90cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Button missing on front left pocket and there are minor stains to the item. |
| SKU | 355610 |























