









Men's Vuarnet Down Jacket Multi-Coloured Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 335006 |
$244.79
Men's Vuarnet Down Jacket Multi-Coloured Size 4 / XL—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 335006 |























