








Men's Web Collar Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360454 |
$95.20
Men's Web Collar Polo Shirt Black Size L—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360454 |























