






Men's Web Collar Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 335885 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Web Collar Polo Shirt Navy Size M—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 335885 |























