








Men's Web Stripe Collar Polo Shirt White Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 357295 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Web Stripe Collar Polo Shirt White Size L—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 357295 |























