









Men's Web Stripe Short Sleeve Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 361196 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Web Stripe Short Sleeve Shirt Navy Size M—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 361196 |























