






Men's Web T-Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item is showing light signs of fading. |
| SKU | 367899 |
$81.60
Men's Web T-Shirt Navy Size M—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item is showing light signs of fading. |
| SKU | 367899 |























