







Men's Web V Neck Jumper Navy Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 347190 |
$237.99
Men's Web V Neck Jumper Navy Size S—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 347190 |























