








Men's Wimereux Windbreaker Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365675 |
$244.79
Men's Wimereux Windbreaker Navy Size 2 / M—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365675 |























