







Men's Wool Logo Scarf Black
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Height | 49cm |
| Width | 184cm |
| SKU | 368483 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Wool Logo Scarf Black—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Height | 49cm |
| Width | 184cm |
| SKU | 368483 |























