







Men's Wyndham Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 341146 |
$235.61
Original: $673.17
-65%Men's Wyndham Down Jacket Black Size S—
$673.17
$235.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 341146 |























