







Men's Wyndham Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365958 |
$557.57
Men's Wyndham Down Jacket Grey Size S—
$557.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365958 |























