








Men's Wyndham Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362074 |
$659.57
Men's Wyndham Down Jacket Navy Size M—
$659.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362074 |























