







Men's Wyndham Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345967 |
$264.17
Original: $754.76
-65%Men's Wyndham Parka Down Jacket Grey Size S—
$754.76
$264.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345967 |























