







Men's Wyndham Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 348278 |
$254.65
Original: $727.56
-65%Men's Wyndham Parka Down Jacket Navy Size M—
$727.56
$254.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 348278 |























