








Men's Wyndham Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 366123 |
$849.96
Men's Wyndham Parka Down Jacket Navy Size M—
$849.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 366123 |























