








Men's Zip Up Cardigan Black Size L
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small hole on the back left shoulder. |
| SKU | 341251 |
$339.98
Men's Zip Up Cardigan Black Size L—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small hole on the back left shoulder. |
| SKU | 341251 |























