







Men's Zucca Ff Logo Fleece Hoodie Brown Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Brown |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348810 |
$123.75
Original: $353.58
-65%Men's Zucca Ff Logo Fleece Hoodie Brown Size S—
$353.58
$123.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Brown |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348810 |























