













Men's Zucca Ff Reversable Jacket Brown Size IT 54 / XXL
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 363414 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Men's Zucca Ff Reversable Jacket Brown Size IT 54 / XXL—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 363414 |























