










Women's Akebia Down Jacket Pink Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Item is overall in very good condition, however there are slight marks to the sleeves as pictured. |
| SKU | 337368 |
$123.75
Original: $353.58
-65%Women's Akebia Down Jacket Pink Size 3 / UK 14—
$353.58
$123.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Item is overall in very good condition, however there are slight marks to the sleeves as pictured. |
| SKU | 337368 |























