








Women's Alliston Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole just under the right pocket. |
| SKU | 341135 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Women's Alliston Down Jacket Black Size S—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole just under the right pocket. |
| SKU | 341135 |























