







Women's Alliston Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345593 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Women's Alliston Down Jacket Navy Size M—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345593 |























