









Women's Amoise Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Item has an inch size hole on arm, please see last image. |
| SKU | 367524 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Women's Amoise Down Jacket Black Size 2 / UK 12—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Item has an inch size hole on arm, please see last image. |
| SKU | 367524 |























