











Women's Antigua Cabas Mm Bag Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 30cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 367418 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Women's Antigua Cabas Mm Bag Cream—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 30cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 367418 |























