










Women's Avocette Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39.5cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345522 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Women's Avocette Down Jacket Black Size 2 / UK 12—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39.5cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345522 |























