










Women's Bady Down Jacket Green Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 346187 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Women's Bady Down Jacket Green Size 0 / UK 4—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 346187 |























