











Women's Badyfur Down Jacket Blue Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Wear to the pocket lining. Please see images. |
| SKU | 352678 |
$251.59
Women's Badyfur Down Jacket Blue Size 2 / UK 12—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Wear to the pocket lining. Please see images. |
| SKU | 352678 |























