













Women's Bamboo Nylon Hobo Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Minor wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 351928 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Women's Bamboo Nylon Hobo Bag Black—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Minor wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 351928 |























