











Women's Berre Down Jacket Black Size 0 / UK 8
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 360767 |
$244.79
Women's Berre Down Jacket Black Size 0 / UK 8—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 360767 |























