








Women's Berre Down Jacket Brown Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 349725 |
$142.79
Women's Berre Down Jacket Brown Size 0 / UK 4—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 349725 |























