











Women's Berre Down Jacket Pink Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Pink |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 353281 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Women's Berre Down Jacket Pink Size 0 / UK 4—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Pink |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 353281 |























