








Women's Biker Jacket Black Size XS
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 50cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | IT40 |
| SKU | 365438 |
$183.59
Women's Biker Jacket Black Size XS—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 50cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | IT40 |
| SKU | 365438 |























